Steun ons en help Nederland vooruit

woensdag 11 september 2019

Amersfoort Nationale Onderwijsstad 2020-2021

‘Trots op het onderwijs in Amersfoort!’, zo reageerde wethouder Fatma Koser Kaya direct, toen ze het mooie nieuws hoorde. ‘De bekroning voor het werk van iedereen die onze jeugd naar hun toekomst leidt!’

Ook ons raadslid Marjolein Perdok was blij. ‘Geweldig dat onze wethouder samen met alle onderwijsinstellingen en andere betrokkenen rondom onze jeugd dit voor elkaar heeft gekregen! Niet alleen als D66-‘er ben ik daar natuurlijk blij mee, maar ook als moeder van twee kinderen in het basisonderwijs. Dit geeft een goed gevoel en vertrouwen voor de toekomst. Laten we er een mooi jaar van maken!’

Koser Kaya meldt ook in De Stad Amersfoort: ,,Het onderwijs in Amersfoort heeft grote ontwikkelingen doorgemaakt en staat er stevig bij. De titel Nationale Onderwijsstad past Amersfoort meer dan ooit. Het biedt ons de gelegenheid om lokaal en landelijk mooie voorbeelden uit te wisselen, maar ook om zowel inspiratie naar onze stad te halen als anderen te inspireren. Wij beschouwen dit als een bevestiging om gezamenlijk verder te bouwen aan het onderwijs van de toekomst.”

In Amersfoort was deze week ook al de opening van het mbo-jaar. Als nationale onderwijsstad organiseer je ook de Nationale Onderwijsweek.